לשיחת ייעוץ: 08-6188831 | 058-7878238

a

ליווי אישי לתוצאה מנצחת

עו"ד רוסלן בונדר

אודות

נעים מאוד, אני עורך דין רוסלן בונדר. בעל תואר ראשון ושני במשפטים, חבר בלשכת עורכי הדין ובוגר קורסים והשתלמויות בנושא נזקי גוף וליטיגציה מעשית של הגופים המובילים בארץ.

כבר בהתמחות שלי התאהבתי בדיני הנזיקין והתעורר בי הרצון העז לעזור לאנשים שהיו זקוקים לייצוג מול גופים גדולים, על מנת להבטיח שיקבלו את הפיצוי הראוי שמגיע להם. עבדתי מספר שנים כעורך דין במשרד מוביל, ייצגתי נפגעים מול המוסד לביטוח לאומי, הופעתי רבות בבתי המשפט, וועדות של המוסד לביטוח לאומי וצברתי ניסיון רב.

כיום, משרדי עוסק בייעוץ ובייצוג של נפגעים בלבד, בתביעות מול חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי וגופים ציבוריים כמו קופות חולים ומשרד הבריאות. אנו מלווים את לקוחותינו מתחילת התהליך ועד סופו, כולל וועדות רפואיות, ייצוגם בבתי המשפט, תהליכי פישור וגישור, חוות דעת רפואיות ועוד.

תחומי העיסוק של המשרד הם מגוונים, ובין היתר אנו עוסקים בייצוג בבתי משפט, בתי דין וביטוח לאומי
בייצוג נפגעים שנפגעו בתאונות עבודה ובתאונות דרכים;

בייצוג נפגעים שנגרם להם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית;

בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי בנושאים כמו מחלות מקצוע, נכות כללית;

בייצוג נפגעים שנפגעו כתוצאה מפעולות איבה ובתביעות נגד משרד הביטחון;

אנו מלווים את לקוחותינו בהשגת פטור ממס הכנסה;

אנו מלווים את לקוחותינו לקבלת פיצוי בגין אובדן כושר עבודה, מביטוח לאומי או מפוליסות ביטוח פרטיות;

אנו מגישים תביעות למימוש פוליסות תאונות אישיות לתלמידים;

תביעות למימוש פוליסות ביטוח פרטיות ועוד;

באופן אישי, אני מתגאה מאוד בכך שיש לי את הזכות לעזור לאנשים בהגשת הפיצוי המגיע להם על פי חוק, וללוות אותם לאורך התהליך. גם אני באופן אישי חוויתי מספר מקרים שקרובים אלי ולמשפחתי, שכיום אני יודע שהיו יכולים להיגמר אחרת. אני מבין את המקום ממנו אנשים מגיעים ואת הרקע שלהם, ויודע מניסיוני האישי והמקצועי, כמה השגת הפיצוי המגיע להם עשוי לשפר את חייהם ואף לשנות אותם.

אני מזמין אתכם לקרוא חלק ממכתבי התודה שקיבלתי מלקוחותיי לאורך השנים ולהתרשם מהיחס האישי ומהטיפול המסור שאני באופן אישי מתחייב להעניק להם, ולכל אחד ואחד מלקוחותיי.

אין בי כל ספק שעורך דין טוב יכול להיות ההבדל המשמעותי ולהשפיע על המשך חייו של מי שזקוק לכך ואני עושה את עבודתי במקצועיות ובצורה הטובה ביותר. שמתי לעצמי למטרה להשיג ללקוחותיי את הפיצוי הגבוה ביותר שהם זכאים לקבל, ויחד עם זאת אני, וצוות המשרד שלי, גם מלווים אותם מהרגע הראשון ומעניקים להם את היחס והשירות הטובים והאנושיים ביותר, זאת תוך שקיפות מלאה מול הלקוח, עדכון מתמיד על מצב התיק וליווי צמוד, עד להשגת הפיצוי המתאים והראוי.

אני מזמין אתכם לפנות אליי עוד היום לקבל ייעוץ אישי ללא התחייבות, באדיבות ובסבלנות.

משרדנו מקבל לקוחות מכל הארץ, ואתם מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות כל אחד מהאמצעים העומדים לרשותכם באתר.

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי