לשיחת ייעוץ: 08-6188831 | 058-7878238

a

ליווי אישי לתוצאה מנצחת

עו"ד רוסלן בונדר

תאונות דרכים של רוכבי אופנוע

החוק במדינת ישראל קובע כי כל הזכאות לקבל פיצויים בגין תאונת דרכים ניתנת לכל אדם. הכוונה במונח "כל אדם" היא שנהגים, הולכי רגל, נוסעים ברכב ורוכבי אופנוע יהיו זכאים לפיצוי אם היו מעורבים בתאונת דרכים- כמובן ככל שאין עניין מהותי שמחריג אותם מקבלת הפיצוי, כמו למשל נהיגה במודע ברכב ללא רישיון או אירוע פחע"י.

תאונת אופנוע מוגדרת בחוק כמו כל תאונת דרכים אחרת. במקרים רבים, הנזקים מתאונות הדרכים מתגלים בסמוך לתאונה ולא מיד עם קרות המקרה, ולעיתים אנשים מתקשים לקשר בין הפציעות שנגרמות להם לבין התאונה.
כאבים מסוימים או מגבלות גופניות עלולות להופיע גם מספר שבועות או ימים לאחר התאונה ולהשפיע על אורח החיים של הנפגע ועל בריאותו.

אם נפגעתם מתאונת דרכים או הייתם מעורבים בתאונת אופנוע, חשוב מאוד להגיע כמה שיותר מוקדם לבית החולים או למרפאה לקבלת טיפול רפואי ראשוני. חשוב לא פחות לתעד כי נפגעתם בתאונת דרכים ולהתלונן על כל מה שמפריע לכם.

תאונת דרכים של רוכבי אופנוע

בשלב הבא, לאחר ששוחררתם מבית החולים או בתום הביקור במרפאה, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע שמבין בתחום ויוכל לייעץ לכם כיצד לנהל את המשך צעדיכם.

הפיצוי עבור מעורבות בתאונת אופנוע ונזק הגוף שנגרם כתוצאה מכך תלוי בכמה גורמים משתנים, בהם גיל הנפגע, הנזק שנגרם לנפגע וכושר ההשתכרות של הנפגע ולמעשה אין פיצוי קבוע.

כך למשל, ככל שהנפגע צעיר יותר, הסכום שייפסק עשוי להיות גבוה יותר, שכן נלקח בחשבון שהנפגע יעבוד מספר שנים גבוהה עד פרישתו לגיל הפנסיה. בנוסף, ככל שהנזק חמור יותר כך גובה הפיצוי שיפסק עשוי להיות גבוה יותר.

נפגע בתאונת דרכים שרוצה לקבל פיצויים עבור הפגיעות שנגרמו לו, נדרש להוכיח לחברת הביטוח כי התאונה הובילה לנזק גופני שנגרם לו בעקבותיה וכי התאונה פגעה לו בכושר ההשתכרות.

מדובר בפרמטרים שלא פשוט להוכיח בין אם התיק מתנהל בבית המשפט ובין אם הוא מתנהל ישירות מול חברת הביטוח. על כן, מומלץ תמיד להיוועץ בעו"ד מומחה לנזקי גוף שילווה אתכם לאורך ההליך תוך מיצוי הזכויות שמגיעות לכם והפיצוי.

משרדנו עוסק מזה שנים רבות בליווי לקוחות לאורך הליכים לקבלת פיצוי עקב פגיעות שנגרמו להם כתוצאה מתאונת דרכים או תאונת אופנוע. אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בכל שאלה בעניין זה ולקבל מאיתנו את הליווי ואת השירות הטובים והמקצועיים ביותר.

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי