לשיחת ייעוץ: 08-6188831 | 058-7878238

a

ליווי אישי לתוצאה מנצחת

עו"ד רוסלן בונדר

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

מערכת הבריאות שלנו והצוות הרפואי שמו לעצמם למטרה להעניק טיפול רפואי מיטבי לכל מטופל, והם עושים עבודה נהדרת. גם במהלך מגפת הקורונה ראינו את המאמצים הגדולים שהושקעו ואת העבודה הקשה שלהם.

עם זאת, חשוב להבין, שלא תמיד כל מטופל שמגיע לבית החולים זוכה לקבל את הטיפול המתאים לו ביותר. זאת בשל סיבות רבות, שלעיתים קרובות לאו דווקא קשורות לאיכות הצוות הרפואי והרצון שלהם לעזור ולטפל במטופל. טיפול רפואי לא מיטבי יכול להיות בגלל עומס בבתי החולים, מדיניות המחלקות, חוסר במיטות אשפוז או הנחיות והוראות של משרד הבריאות שלא תואמות את הטיפול ועוד מקרים רבים נוספים.

רשלנות רפואית היא מקרה שבו נגרם למטופל נזק כתוצאה מטיפול רפואי לא נכון שניתן לו. הטיפול הרפואי אמנם ניתן על ידי הצוות הרפואי, אך לא בהכרח תמיד הצוות הרפואי הוא האשם בכך.

התביעה לרוב מוגשת על ידי המטופל נגד הגורם המטפל, ולרוב לא באופן אישי נגד הרופא, אלא נגד בית החולים, קופת החולים, משרד הבריאות או גוף ציבורי אחר שהיה אחראי על מתן השירות לאותו המטופל שניזוק, שהם המעסיקים הישירים של הצוות הרפואי שנתן את הטיפול, או האחראיים על הטיפול שאותו צוות נתן.

תביעות הרשלנות הרפואית הוכחו כבר לא פעם כמשפרות את מערכת הרפואה ומיטיבות את הטיפול במטופלים. היא מציבה תמרורי אזהרה מול הצוות הרפואי, מעודדת את משרד הבריאות להוציא הנחיות חדשות על מנת להבטיח שכל מטופל יקבל טיפול רפואי מיטבי, ועוזרת לרופאים ולצוות להשתפר בכל פעם מחדש.

תביעות הרשלנות הרפואית עוזרים למטופל שנפגע לשקם את חייו מחדש ולנסות, עד כמה שניתן, להשיב את המצב לקדמותו, לכפי שהיה לפני שנגרם לו נזק, על ידי מתן פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לו. באמצעות הפיצוי הזה, המטופל שנפגע יכול לאפשר לעצמו תהליכי שיקום, הבראה, מנוחה ובעיקר חיים בכבוד.

קיימים לא מעט כללים וחוקים להגשת תביעות ברשלנות רפואית, וחשוב לא לעשות זאת לבדכם אלא לפנות לעורך דין מיומן ומנוסה שהגיש תביעות רשלנות רפואית בעבר ומכיר את התהליכים.

תביעות רשלנות רפואית הן לא פשוטות. מדובר במקרים אשר עשויים להשפיע באופן משמעותי על מגיש התביעה ומשפחתו, ולעיתים אף לשנות את חייהם. מדובר בתביעות מורכבות ולא פשוטות, הדורשות גם ליווי אישי ויחס הולם ממגיש התביעה, והבנה ברורה של מה עומד לפנינו.

כאשר בוחרים עורך דין להגיש את תביעת הרשלנות הרפואית שלכם, חשוב לבחור באדם שיהיה קשוב אליכם ויבין את הנזק שנגרם לכם ואת הצרכים שלכם. חשוב להתנהל לאורך התהליך בזהירות ובעדינות, ולהבין את המורכבות שבדבר. אני באופן אישי מאמין, שחשוב להכיר בכך שעומד מולי בן אדם, שנפגע ממערכת הבריאות ונגרם לו נזק שככל הנראה שינה את איכות חייו והשפיע על הבריאות שלו. אני מאמין שלכל אחד מגיע שיתייחסו למקרה שלו בכבוד ובזהירות הראויה והמתאימה.

במידה ונגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית ואתם שוקלים אם להגיש תביעה, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולהתייעץ איתי בנוגע להתחלת התהליך או המשכו ולגבי הסיכונים והסיכויים שבהגשת תביעה זו.

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

pu_pic1

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

להתייעצות ראשונית ללא עלות צרו קשר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי