לשיחת ייעוץ: 08-6188831 | 058-7878238

a

ליווי אישי לתוצאה מנצחת

עו"ד רוסלן בונדר

עורך דין תאונות דרכים

לצערנו, תאונות דרכים הן דבר נפוץ מאוד במדינת ישראל. ריבוי הפקקים, המכוניות על הכביש ושעות העומס הארוכות מובילות ללא מעט תאונות דרכים, ואיתן ללא מעט נפגעים.

בשנה שעברה, התרחשו כ- 11,000 תאונות דרכים עם נפגעים שדווחו למשטרה. כל האנשים האלו, סביר להניח שזכאים לפיצוי עבור הפציעה או הפגיעה שלהם, ולעיתים, במידה והנפגעים נפטרו, זכאים לפיצוי גם בני משפחתם של אותם נפגעים.

 

מי עשוי להיחשב כנפגע תאונת דרכים?

החוק קובע שהנהג, הנוסעים שנמצאים איתו, נהג הרכב השני והנוסעים שנמצאים איתו או נוסעים שהיו בכל רכב אחר שהיה שותף לתאונה או מעורב בה, כולל הולכי רגל שהיו מעורבים בתאונה, ייחשבו כנפגעי תאונת דרכים, במידה והיו מעורבים בתאונת דרכים ונגרם להם נזק גופני או נפשי.

 

 

גם נזק נפשי עשוי להיחשב כנזק גוף ואתם עשויים להיות זכאים לפיצוי עבורו

היום כבר ברור לכולנו שנזקים גופניים לא מתבטאים רק בצורת חבורות, פציעות או מגבלות גופניות פיזיות. תאונת דרכים יכולה להיות אירוע טראומטי מאוד עבור מי שהיה שותף לה או חלק ממנה וכתוצאה מכך לגרום לנזקים בריאותיים ונפשיים משמעותיים. חלק מהנפגעים עשויים לפתח חרדות, נדודי שינה, דיכאון, פוסט טראומה והפרעות נפשיות אחרות כתוצאה מהתאונה.

אם אתם סובלים מאחת מתופעות לוואי אלו כתוצאה מתאונת דרכים שנגרמה לכם, חשוב מאוד לפנות לקבלת טיפול רפואי וייעוץ. בנוסף, יכול להיות שתהיו זכאים לקבל פיצוי עבור הנזקים הנפשיים שנגרמו לכם.

 

פיצוי בגין נזק שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים

חשוב לשים לב לכך שפיצוי עבור נזק שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים, עשוי להינתן גם עבור נזק שנגרם לנפגע ושלא הוביל לקבלת אחוזי נכות. ניתן לקבל פיצוי עבור נזקים ופציעות קלים יותר כמו צוואר תפוס, כאבי גב קלים ועוד.

 

התיישנות תאונת הדרכים

ניתן להגיש תביעה לפיצויים בגין נזקים שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים עד 7 שנים לאחר התאונה. במקרים חריגים, כאשר הנזק התגלה במועד מאוחר יותר למשל, תקופת ההתיישנות עשויה להתארך ל- 10 שנים.

כדי להגיש תביעה בגין נזק שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים, חשוב מאוד להבין בדיוק מה הנזק שנגרם לנפגע, ובמקרים מסוימים אף מומלץ להמתין תקופה מסוימת עד שהנזק מתגבש מבחינה רפואית וניתן להעריך ולכמת אותו.

חשוב לפעול בעניין הזה בצורה חכמה ולשים לב לכך שהתביעה מוגשת בתוך תקופת ההתיישנות, אך יחד עם זאת, שהיא לא מוגשת בשלב מוקדם מדי.

אל תהססו להתייעץ עם מי שמנוסה בהגשת תביעות מהסוג הזה, וידע להכווין אתכם בצורה הנכונה והמדויקת ולעזור לכם לתזמן את מועד הגשת התביעה שלכם.

 

 

מה עליכם לעשות אם נפגעתם בתאונת דרכים?

 1. קבלת טיפול רפואי ראשוני ודחוף. במידה ונפגעתם באופן חמור, נדרש טיפול רפואי ראשוני ומציל חיים ויש לקבל אותו באופן מידי.
 2. בדיקת הפרטים של כל הנהגים והרכבים שהיו מעורבים בתאונה. מספרי הרכב, מספרי פוליסות הביטוח, שמות הנהגים וכל מידע אחר שתוכלו להשיג.
 3. צילום זירת האירוע, הרכבים הפוגעים והנזק שנגרם לרכבים ולכם, הנפגעים.
 4. במהלך הטיפול הרפואי – במידה ואתם סובלים מכאבים או מפגיעות, יש לציין את כל הפגיעות שנגרמו לכם ואת כל המקומות הכואבים. במידה ולא תציינו את כולם או תשמיטו חלק מהנזקים שנגרמו לכם, זה עלול להפחית את סכום הפיצוי שתהיו זכאים לו בעתיד בגין פגיעות אלו.
 5. המשיכו להיות במעקב רפואי ולקבל טיפול רפואי עבור הנזק שנגרם לכם. אל תוותרו על בדיקות, מעקבים, טיפולים ותרופות שנרשמו לכם. וודאו שאתם מגיעים לכולם ושיש לכל אלו תיעוד ברשומות הרפואיות בקופת החולים.

 

עורך דין תאונות דרכים

כיום בישראל אנו עדים למגוון רחב של תאונות דרכים הנגרמות על ידי נהגים, נוסעים והולכי רגל. משרד עורכי דין רוסלן בונדר מתמחה בייצוג תיקי תאונות דרכים ומוביל ללא לאות ובהצלחה רבה מגוון רחב של תיקים. המשרד ריכז עבורכם תשובות לכל השאלות האינפורמטיביות.

 

בחירת עורך דין תאונות דרכים מומלץ: איך לעשות זאת בצורה נכונה?

בחירת עורך דין תאונות דרכים מומלץ איננה מלאכה קלה, הלכה למעשה מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו נמצא עשרות ואף מאות עורכי דין אשר מציגים את עצמם כעורכי דין המתמחים בתאונות דרכים. כתוצאה מן ההיצע הגדול אנשים רבים שואלים את עצמם איך ניתן למצוא את עורך הדין הטוב ביותר בשבילנו. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את העורך דין הטוב ביותר עבורכם.

 

 • ניסיון לצד ותק – אחד הדברים החשובים ביותר עליהם אנו נרצה לשים את הדגש הוא הניסיון לצד הותק של עורך הדין ו/או משרד עורכי הדין איתם אנו עובדים. כאשר אנחנו עובדים עם עורך דין בעל ניסיון לצד ותק בתחום אנו יכולים להיות רגועים שהוא ידע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה ויצירתית תוך כדי שהוא פועל ללא לאות למיצוי כל הזכויות והאינטרסים האישיים שלנו בתיק.
 • מוניטין – עורך דין אשר צבר לעצמו ניסיון לצד ותק במרוצת השנים אין מן הנמנע שרכש לעצמו מוניטין, לכן אנו ממליצים לכם לבדוק מה הוא המוניטין של עורך הדין ו/או משרד עורכי הדין איתו בחרתם לעבוד. תוכלו למצוא לא מעט מידע אודות המוניטין דרך בדיקות רקע של לקוחות שונים, בדיקה של תוצאות ובאיזה צורה התיקים טופלו. כמו כן אנו ממליצים לכם לבקש עם חוג לקוחותיו של עורך הדין אשר היו בסיטואציות דומות לשלכם על מנת לשמוע איך התיק התנהל מהצד שלהם – כך תוכלו לקבל תמונה טובה יותר אודות המוניטין של אותו עורך דין.
 • קרבה דמוגרפית – בהנחה ואתם גרים באשדוד אנו מניחים שאתם תחפשו אחר עורך דין תאונות דרכים באשדוד ולא בצפון, עורך דין אשר נמצא בקרבה דמוגרפית אלינו יוכל לגשת אל התיק בצורה טובה יותר, ההתקשרות והניידות תהיה קלה הרבה יותר וכך גם ההיכרות של אותו עורך דין עם בתי המשפט המקומיים.
 • המלצות – כיום באמצעות הרשתות החברתיות אנו נחשפים לכמות ענקית של עורכי דין ונותני שירות שונים, לכן אנו ממליצים לכם לחפש המלצות שונות אודות עורכי דין ו/או משרדי עורכי דין באמצעות מנועי החיפוש והרשתות החברתיות. כמו כן באותה הנשימה תוכלו להיעזר בחברים, קולגות, מכרים ואף בני משפחה על מנת למצוא את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם.
 • אין שני לרושם ראשוני – אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא הרושם הראשוני של עורך הדין, לכן אנו ממליצים לכם להגיע להיפגש פיזית עם עורך הדין ו/או להיעזר בו בשיחה בזום. בשיחה זו תוכלו לקבל לא מעט אינפורמציה חיונית ולהבין מי עומד מולכם. אנו מאמינים כי אין שני לרושם ראשוני ולכן אם יש לכם ספק הכי קטן בנוגע לאדם מולו אתם עובדים – זה הזמן להמשיך לעורך הדין הבא.
 • תאונות דרכים כעיסוק מרכזי – כיום אנו רואים עשרות אלפי עורכי דין בארץ אשר חולשים על מגוון רחב של תחומים, עורך דין המתמחה במקרקעין לאו דווקא יתמחה בתאונות דרכים. לכן אנו ממליצים לכם לחפש עורך דין אשר מתמחה בתאונות דרכים כעיסוק עיקרי – כך תוכלו להיות רגועים ותדעו שזהו העיסוק וההתמחות העיקרית שלו ולא מדובר בעיסוק צדדי.
 • זמינות – בדקו כי עורך הדין איתו אתם עובדים הינו העורך הדין היחיד שמלווה אתכם לאורך כל התהליך וכי התיק אינו עובר ידיים במהלך התהליך, בדקו מה היא רמת הזמינות של המשרד ו/או עורך הדין איתו אתם תרצו לעבוד. בהנחה והמשרד איננו זמין לקחת את כל התיק על עצמו לאורך כל התהליך אין מן הנמנע שלא יהיה למשרד גם מספיק זמן לתת עבורכם מענה יצירתי ומכוון מטרה לאינטרסים שלכם

 

החשיבות בעבודה עם עורך דין תאונות דרכים בעל ניסיון ומוניטין בתחום

כיום ניתן לראות מגוון רחב של עורכי דין מתחומים שונים, לצורך העניין עורך דין המתמחה בצורה אבסולוטית בדיני משפחה לאו דווקא ידע איך לגשת בצורה נכונה וחכמה אל תיקי תאונות דרכים. לכן אנו נרצה לעבוד עם עורך דין בעל ניסיון ומוניטין בעולם תאונות הדרכים, עלינו לעשות את ההפרדה ולהבין כי לא כל עורך דין טוב ככל שיהיה טוב לתיק שלנו. בדקו כי העורך דין איתו אתם עובדים ו/או המשרד הינו בעל ניסיון ומוניטין בתחום תאונות הדרכים וכי זהו העיסוק העיקרי שלו.

משרד עו"ד רוסלן בונדר מתמחה בתיקי תאונות דרכים וזהו העיסוק העיקרי שלו, במרוצת השנים פעל המשרד ללא הפסקה על מנת לשרת את האינטרסים של קהל לקוחותיו.

 

אמרתם עורך דין תאונות דרכים אמרתם עו"ד רוסלן בונדר

אם חיפשתם אחר עורך דין תאונות דרכים אין מן הנמנע שהגעתם למקום הנכון עבורכם, משרד עו"ד רוסלן בונדר הפך במרוצת השנים לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של עשרות אלפי ישראלים המעורבים בתיקי תאונות דרכים. את המשרד מוביל עורך דין רוסלן בונדר בעל תואר ראשון ושני במשפטים, חבר בלשכת עורכי הדין ובוגר מגוון רחב של קורסים והשתלמויות יוקרתיות בנושאי נזקי גוף ליטיגציה מעשית של הגופים. במרוצת השנים המשרד טיפל במגוון רחב של תיקי תאונות דרכים לצד תאונות עבודה ונתן לקהל לקוחותיו מעטפת מלאה הכוללת מקצועיות, אדיבות ושירותיות.

אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אל המשרד שלנו ולקבל ייעוץ אישי ומקצועי ללא שום התחייבות, משרדנו מקבל לקוחות מכל הארץ וניתן לפנות באמצעות כל אחד מהאמצעים העומדים באתר.

זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור משרד עו"ד רוסלן בונדר

 

הבטח את זכויותיך עם עורך הדין הטוב ביותר לתאונות דרכים באשדוד

כשמדובר בתאונות דרכים, התוצאות עלולות להיות קשות גם פיזית וגם רגשית. מנזק לרכוש ועד לפציעות אישיות, ההשלכות יכולות להיות עצומות. בזמנים קשים מעין אלו, עורך דין אמין ומנוסה לצידך הוא חיוני.

 

עורך דין לתאונות דרכים באשדוד:

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, ליווי של עורך דין המומחה לתאונות דרכים הוא דבר הכרחי לשמירה על האינטרסים שלכם. משרד עו"ד רוסלן בונדר הוא משרד מקצועי אשר מבין ומכיר את המורכבות של החוק על כלל נגזרותיו ופוליסות הביטוח ויש לו רקורד מוכח ומנצח בייצוג לקוחות.

עורך דין רוסלן בונדר בעל ידע וניסיון רב בטיפול בתרחישי תאונות דרכים שונים לרבות התנגשויות בין רכבים, תאונות פגע וברח, תאונות עצמיות ועוד.

אנו נחקור באדיקות את המקרה שלך, נאסוף ראיות, ננהל משא ומתן עם חברות הביטוח, ובמידת הצורך נייצג אותך בבית המשפט. המטרה שלנו היא להבטיח שתקבלו פיצוי הוגן עבור ההוצאות הרפואיות, אובדן שכר, כאב שנגרם לכם וכלל הנזקים הנוספים הנובעים מהתאונה.

 

למה חשוב לבחור בליווי משפטי של עורך דין המומחה לתאונות דרכים?

 1. מומחיות: עורכי דין המומחים לתאונות דרכים הינום בעלי היכרות מעמיקה עם חוקי התעבורה והתקנות הקשורות לתאונות דרכים. עורכי הדין בקיאים בטיפול בהליכים משפטיים מורכבים ויכולים לנווט בין נבכי התיק שלך.
 2. ניסיון: לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים ניסיון רב בהתנהלות מול חברות ביטוח, צדדים נוגדים ומערכת בתי המשפט.
 3. תשומת לב אישית: עורך דין המומחה בתאונות דרכים מבין את הנסיבות הייחודיות של כל מקרה ומקרה. הוא מספק יחס אישי ואסטרטגיות משפטיות מותאמות כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו.
 4. פיצוי מקסימלי: בעבודה עם עורך דין המומחה לתאונות דרכים, אתם מגדילים משמעותית את הסיכויים שלכם לקבל את הפיצוי המקסימלי הזמין עבור הפציעות וההפסדים שלכם. הוא ייאבק עבורכם כדי להבטיח את זכויותיכם ולחייב את הצדדים האחראים לתאונה.

סיכום:

במשרדו של עורך דין רוסלן בונדר באשדוד תוכלו למצוא עורכי דין יוצאי דופן אשר מסורים להעניק לכם את הייצוג המשפטי המגיע לכם. אל תהססו לפנות אלינו ולהבטיח את עתידכם לאחר תאונת דרכים. זכור, אינך צריך להתמודד לבד עם המורכבות המשפטית – העזרה נמצאת במרחק שיחה.

 

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

pu_pic1

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

להתייעצות ראשונית ללא עלות צרו קשר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי