לשיחת ייעוץ: 08-6188831 | 058-7878238

a

ליווי אישי לתוצאה מנצחת

עו"ד רוסלן בונדר

תביעות נזקי גוף

נזקי גוף הם כל פגיעה בגוף שלכם שגרמה לכם לנזק גופני, נפשי או לפציעה. נזקי גוף יכולים להיגרם כתוצאה מרכיבה על קורקינט או על אופניים חשמליים, מנפילה לבור או מנפילה ברחוב כתוצאה ממדרכה או מכביש לא סלולים, נפילה בזמן העבודה או נפילה בשטח בית הספר בזמן הלימודים או החוגים, פציעה בגלל מפגע שנמצא בשטח של מישהו אחר ואפילו פציעות שנגרמו לכם כתוצאה ממעורבות שלכם בתאונת דרכים. נזקי הגוף יכולים להיגרם במקומות ציבוריים, במקומות סגורים, במקום העבודה או באירועים, וכמעט כל נזק גוף שנגרם לכם יכול להוביל לקבלת פיצוי בעבור הנזק שנגרם לכם.

 

 

החוק מאפשר לנו לקבל פיצוי עבור נזקים שנגרמו לנו במטרה להשיב את המצב לקדמותו, כלומר לחזור למצב הקודם לפני שנגרם הנזק ויחד עם זאת להחזיר את עלויות ההוצאות הרפואיות שהוצאתם כדי לטפל בנזק שנגרם לכם. למשל, אם למשל אדם נפצע ברגלו וכתוצאה מהפציעה שלו הוא יידרש לשאת בהוצאות או בעלויות מסוימות לשיקום או לפיזיותרפיה לרגל למשל, או שייאלץ להפסיד ימי עבודה או שתיפגע היכולת שלו להתפרנס, הפיצוי בגין נזקי גוף אמור לכסות את העלויות האלו ולדמות עד כמה שאפשר מצב שבו לא נגרם הנזק מלכתחילה.

במצב שבו נגרמה לאדם נכות, מטרת הפיצוי היא לפצות את האדם כדי שאורח חייו ואיכות החיים שלו לא יפגעו, והוא יהיה יכול, עד כמה שאפשר, לנהל אורח חיים תקין. עם זאת, כאשר מדובר בפגיעה שגרמה לנזק משמעותי וארוך טווח, כמו במקרה של נכות, היא עשויה להוביל למצב שבו אדם מאבד את כושר העבודה שלו ואת היכולת שלו להתפרנס, לגמרי או באופן חלקי. במצב כזה, הפיצוי שאותו האדם יקבל יחושב גם לפי השכר שהוא יכול היה להרוויח בעתיד.

אנשים רבים חוששים לתבוע בגין נזקי הגוף שנגרמו להם. חלק לא מכירים את התחום ולא יודעים כי הם זכאים לפיצוי, חלקם פוחדים מהליכים ארוכים ומתישים ולחלקם לא נעים מהרופאים שטיפלו בהם והעניקו להם יחס אדיב. חשוב לזכור שהפיצוי בגין נזקי גוף ניתן על פי החוק, וכי מערכת המשפט יודעת להתמודד עם כל אחת מהסיבות האלו, תוך שהיא שומרת על איזון ומאפשרת לרופאים לבצע את עבודתם נאמנה.

 

 

תחום הנזיקין קרוב מאוד לעולם הרפואה ובעל מכנים משותפים רבים איתו. חשוב שמי שמייצג אתכם יבין בפציעות, בנזקי גוף, בדרכי טיפול ובסטנדרטים רפואיים כדי שיוכל לייצג אתכם כראוי בבתי המשפט ולעמוד מול מומחים רפואיים ומול וועדות רפואיות, שלהם יש, לעיתים קרובות מאוד, השפעה גדולה על סכום הפיצוי שיקבל הנפגע.

חשוב מאוד לוודא שלעורך הדין שלכם יש ניסיון ומומחיות בתחומים רפואיים מהסוג הזה, שהוא נעזר במומחים רפואיים מקצועיים ומנוסים ויודע לתקשר מולם ולעבוד יחד איתם להשגת התוצאה.

בתביעות נזקי גוף, מעבר לכך שמדובר בהליך משפטי לכל דבר שדורש מיומנות ומקצועיות, מדובר גם בהליך לא פשוט עבור התובעים ועבור מי שנפגע. אנשים שנפצעו או חלו נמצאים בתהליך מאתגר ולא פשוט. עליהם להתרגל למצבם הגופני החדש ויחד עם זאת גם לנהל הליך משפטי ארוך ומייגע, שדורש מהם לא אחת להתמודד עם בירוקרטיה רבה, עם הליכים ארוכים ולהתאזר בהרבה מאוד סבלנות. חשוב מאוד לבחור בעורך דין שמעבר להיותו מקצועי ומנוסה, הוא גם מבין את הלקוחות שלו ואת מה שעובר עליהם, הוא יודע להיות אנושי ולהפגין כלפיהם רגישות ושמתייחס אליהם בכבוד ובסבלנות לאורך כל הדרך, ויודע לשקף מולם בכל שלב איפה נמצא ההליך שלהם ואיך עליהם להתכונן לשלב הבא.

נפצעתם ואתם לא בטוחים אם מגיע לכם פיצוי? מכירים מישהו שנפצע ומעוניין לבדוק אם מגיע לו פיצוי? רוצים למצות את הזכויות שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? צרו איתנו קשר ואנו נשמח להכווין אתכם ולסייע.

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

pu_pic1

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי

להתייעצות ראשונית ללא עלות צרו קשר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בדקו את הסיכויים לקבל פיצוי כספי